istanbul
ETİLER: (0212) 271 71 70
GÖKTÜRK: (0212) 322 40 00
entr

AQUA-TOTS BEBEK ve ÇOCUK YÜZME EĞİTİMİ

Minik yüzücülerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış havuzlara sahip tek yüzme eğitim merkezi

See More Store Photos

The Aqua-Tots Experience

Aqua-Tots 1991 yılında A.B.D'de kurulmuş ve 30 yılı aşkın tecrübesiyle bugün Amerika'nın en büyük bebek/çocuk yüzme okulu zinciri olmuştur. Halen dünyada 14 ülkede, 150'den fazla merkezi vardır. Aqua-Tots Türkiye olarak, 2013 yılından beri İstanbul'da Etiler ve Göktürk Şubelerimizde bugüne kadar binlerce çocuğumuza yüzme öğrettik; ve öğretmeye devam ediyoruz.

Aqua-Tots'da yüzme eğitimlerimiz; 3 aylık bebeklerle başlayıp 15 yaş çocuklarımıza kadar devam eden; dört yüzme stilinin de (serbest, sırtüstü, kurbağalama ve kelebek) teknik olarak öğretildiği toplam 8 seviyeden oluşan; Türkiye'nin yaş aralığı ve yüzme tekniği açısından en kapsamlı ve donanımlı eğitimleridir.The Pool

Havuzlarımız bize ait olduğu için dileyen her ailemiz derslerine dilediği zaman başlayabilir; kendi programını (geleceği gün ve saati) kendisi belirler ve istediği gibi değiştirebilir.

Aqua-Tots'taki havuzlarımız yalnızca çocukların ihtiyaçları düşünülerek ve onlara yüzme öğrenirken maksimum güvenliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Havuzlarımızın derinliği 140 cm olup Aqua-Tots’a özel kulvar sistemi ve havuz içinde sabit çocuk platformları bulunmaktadır. Havuz sularımız yaz-kış bebekler ve çocuklar için en ideal derece olan 32°C sıcaklığında tutulur. Aqua-Tots’a özel kulvar sistemimiz tamamen çocuklara güvenlik hissini verebilmek ve su içindeki emniyetlerini sağlayabilmek için geliştirilmiştir. Eğitmenlerimiz hiçbir zaman çocuklardan bir kol boyundan daha uzakta durmazlar.

See More Pool Photos

Seating Area

Dünyadaki tüm Aqua-Tots merkezlerinde ebeveyn bekleme alanı, ailelere çocuklarını en konforlu şekilde izleme imkanı sağlayabilmek için tasarlanmıştır. Aileler camla ayrılmış havuzda çocuklarını takip ederken, ücretsiz Wi-Fi hizmetinden yararlanarak işlerini yapabilirler.


Our Location
See More Guest Area Photos

Aqua-Tots Swim Schools offers 8 Comprehensive Swim Levels • » Bir yılda verilen toplam ders: 4.000.000
 • » 1991’den beri verilmiş toplam ders: 35.000.000
 • » 1991’den beri üyemiz olmuş toplam ailemiz: 1.200.000
 • » 1991’den beri yüzme öğrettiğimiz çocuğumuz: 1.500.000


 • Yüzme, çocuklarda motor becerilerin gelişimine sonsuz faydası olan; vücuttaki bütün kas ve kemikleri aynı şekilde ve eşzamanlı çalıştırarak; daha çok küçük yaşlardan başlayarak onların fiziksel ve sosyal gelişimlerine sayısız katkı sağlayan eşsiz bir spordur.

  Diğer taraftan yüzmenin hayat kurtaran tek spor olduğunun da altını çizmek isteriz.

  ABD Yüzme Okulları Birliği Yönetim Kurulunun aktif bir üyesi olan Aqua-Tots, yüzme eğitimi konusunda dünya lideri olmakla beraber; eğitimlerimizin tamamı çocuklarımıza suda güvenliğin önemini öğretme ve hayat boyu sürecek yüzme sevgisini kazandırma hedeflerimizle bütünleşir. 1991’den itibaren uyguladığımız ve tüm dünyada tanınmış LFL (Learning for Life – Yaşam İçin Öğrenme) programımız sayesinde, bugüne kadar yüzbinlerce çocuğumuza güvenli bir şekilde yüzmeyi öğretmiş olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

  30 yılı aşkın tecrübesiyle Aqua-Tots, 3 ay-15 yaş arası çocuklara sekiz farklı seviyede yüzme eğitimi sunmaktadır. Tüm seviyelerdeki eğitimlerimiz, uzman Aqua-Tots Yüzme Eğitmenleri tarafından veriir. Eğitmenlerimizin tamamı tüm dünyada 14 ülkede bulunan 150’den fazla okulumuzda uygulanan ”Yüzme ve Su Güvenliği” eğitiminden geçip sertifika almış uzman sporculardır. Ayrıca hizmet standardımızı, her zaman hedefimiz olmuş en yüksek seviyede tutabilmek adına, tüm eğitmenlerimiz, verdikleri yüzme dersleri sırasında ders içinde öğrettikleri beceri sayısı, zamanlama, iletişim becerisi ve dersin etkinliği konularında Aquatic Direktörlerimiz tarafından aralıksız değerlendirilirler.


  Learn More About Aqua-Tots Swim Levels

  Graduates

  Every day at Aqua-Tots, we have the privilege of seeing children graduate from one swim level to the next… Every student has their picture taken with Ollie the Super Star Swimmer and receives a large certificate for their achievement. Our swim instructors have specific performance ribbons that are issued to the child as he or she masters various swimming skills along the way.

  See More of our Graduates


  Safety First, Fun Every Second

  Aqua-Tots’da biz, kendimizi dünyanın en iyisi olmaya adadık. Yaptığımız her yüzme dersinde, her zaman en iyisini vermek için çalışıyoruz. Eğer siz memnun değilseniz biz de değiliz. Dünya çapındaki başarımız, her şeyden önce, ailelerimiz ve minik yüzücülerimizle aramızda kurduğumuz güvene dayalı.

  Since 1991 Aqua-Tots Swim Schools Core Values have been:

  1. 1. Birbirimizin güçlü yanlarını öne çıkarmak
  2. 2. Başkalarına kendimize davranılmasını istediğimiz şekilde davranmak
  3. 3. Eğitilebilir kişileri onurlandırmak;
  4. 4. Anlaşılmayı beklemeden önce, diğerlerini anlamayı seçmek
  5. 5. İnsan ilişkilerini karlılığın üstünde tutmak
  6. 6. Alışılmışın dışında bir düşünce tarzı geliştirmek - statükonun dışına çıkmak
  7. 7. Toplum içinde övmek, yalnızken düzeltmek.

  Get Started Today!

  To get started, please provide the following information. Someone will be in contact with you to discuss which class is the best fit for you and your child.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Close * We will not share your information. By submitting this form, you are under no obligation to sign up for lessons.