istanbul
ETİLER: (0212) 271 71 70
GÖKTÜRK: (0212) 322 40 00
entr

Çocuklar İçin Yüzme Dersi


Çocuklar için yüzme dersi Aqua-Tots’un kuruluş amacıdır. Bugün hala yüzme okulumuzda tüm yaştaki çocuklar için sıcak, doğal ve kendilerini içinde rahat hissedecekleri bir ortam yaratmaya özen gösteriyoruz. Bebekler, çocuklar, performans yüzücüleri ve engelli çocuklar için, dünya çapında 90’dan fazla merkezde yüzme dersleri sunuyoruz. Çocuklar için yüzme dersi gruplarımız Seviye 1 ve 2 için en fazla 2 çocuk, Seviye 3-8 arası derslerde en fazla 3 çocuktan oluşur. Sekiz farklı seviyede verilen yüzme dersi eğitimlerimizle çocuklarınıza, büyüme ve yüzme becerilerini geliştirme ortamı yaratılmaktadır. Çocuğunuzun katılacağı ilk yüzme dersinde, sahip olduğu yüzme becerisi değerlendirilir ve uygun bir seviyeye yerleştirerek yüzme derslerine devam etmesi sağlanır.

Aqua-Tots’da kendimizi, yüzme dersleri için eğlenceli ve güvenli bir çocuk yüzme okulu yaratmaya adadık. Havuzlarımız 32°C sıcaklığında ve 140 cm derinliğindedir. Bu koşullar, hem yüzme eğitmenlerimiz tarafından hem de çocuklar tarafından, öğrenme için en mükemmel ortam olarak değerlendirilmiştir. Ulusal olarak tanınmış uzman eğitmenlerimiz ve çocuklara uygun atmosferimiz ile çocuğunuzun yüzme deneyiminden aldığı keyif artırılır.

Yüzme dersleri sonucunda çocuğunuz sağlıklı bir hayat sürmeyi de öğrenir. Erken yaşlarda öğrenim daha kolay ve hızlı olduğu için bu çok önemlidir. Çocuklukta atılan sağlıklı ve aktif hayatın temeli, yetişkinlikteki yaşam kalitesinin ön şartıdır. Aqua-Tots’da yüzme derslerinin çocuklara hayat boyu kullanacakları becerileri kazandırması ve eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz. Yüzmeyi çok seviyoruz ve çocukların da yüzmeyi en az bizim kadar sevmeleri en büyük amacımız!

 

Ücretsiz Deneme Dersi Başvurusu

AQUA-TOTS ile tanışmanız için sizi ve çocuğunuzu ücretsiz deneme dersimize bekliyoruz. Ücretsiz deneme dersimize gelmek istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldurup bize iletmeniz yeterlidir. Yetkilimiz sizinle en kısa sürede deneme dersi randevünüz için sizinle iletişime geçecektir...

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
KAPAT * Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.