istanbul
ETİLER: (0212) 271 71 70
GÖKTÜRK: (0212) 322 40 00
entr

Çocuklar için Doğum Günü Partileri

Aqua-Tots çocuklar için doğum günü partisi ya da özel bir partiye ev sahipliği yapmak ebeveynler ve çocuklar için eşi bulunmaz bir mekandır. Eğlenceli ve zevkle geçecek bir gün için ihtiyaç duyacağınız her şey sizler için özel olarak düşünülmüş ve hazırlanmıştır.

Yılın hangi zamanı olursa olsun çocuğunuzun doğum günü partisini düzenlemek için Aqua-Tots ideal bir mekandır. Eğitimli cankurtaranlarımız gözetiminde, aileniz ve dostlarınız havuzun keyfini çıkarırlar. Yüzme okulu personelimiz davetiyeler, pasta, yiyecek, içecek, su oyunları ve hediyeler gibi tüm ayrıntılarla ilgilenir. Arzu ederseniz, gününüzü daha da eğlenceli kılacak bir palyaçoyu ya da sihirbazı da partinize davet edebiliriz. Aqua-Tots tüm detaylarla ilgilenirken siz de rahatlayın ve bu özel günün keyfini çıkarın. Yerinizi ayırtmak için Aqua-Tots ile temasa geçebilirsiniz. Şimdi arkanıza yaslanın partinin keyfini çıkarın.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvurusu

AQUA-TOTS ile tanışmanız için sizi ve çocuğunuzu ücretsiz deneme dersimize bekliyoruz. Ücretsiz deneme dersimize gelmek istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldurup bize iletmeniz yeterlidir. Yetkilimiz sizinle en kısa sürede deneme dersi randevünüz için sizinle iletişime geçecektir...

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
KAPAT * Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.