istanbul
ETİLER: (0212) 271 71 70
GÖKTÜRK: (0212) 322 40 00
entr

Infant Yüzme Dersleri (4 – 12 ay)


Emekleyen bebek yüzme dersleri çok popülerdir ve bir bebeğe suyu sevmeyi öğretmenin en mükemmel yoludur. Bebekler suya yatkın doğarlar ve bir bebek ne kadar erken yüzmeye başlarsa o kadar az sudan korkar. Emekleyen bebek yüzme derslerimiz, 6 aydan ilk adımlarını atmaya başladıkları döneme kadar tasarlanmıştır ve hayat boyu sahip olacağı yüzme becerisini elde etme yolunda, sizinle beraber ilk adımı atmalarına fırsat verir. Infant yüzme derslerinde, bu amaç için özel olarak eğitilmiş uzmanlar sizlere eğlenceli ve eğitici, çeşitli hareketler ve egzersizler gösterecektir. Bebek yüzme okulumuzda haftalık olarak ayarladığımız bu derslerde, bebeklere su üstünde durma, ileri itme ve nefes kontrolü gibi temel beceriler öğretilirken ebeveynlere de çocuklarını suda nasıl güvende tutacakları gösterilir.

Bebek yüzme dersinde, bebeğiniz çok önemli beceriler kazanmanın yanı sıra, sizinle kaliteli zaman geçirme imkanı da bulacak! Hatta bazı pedagoglar, bu yüzme derslerinin kesintisiz olarak size sağladığı bu zamanı ve ten temasını önerip, ebeveyn/çocuk ilişkisi için faydalarının sayısız olduğunu söylemektedirler. Emekleyen bebekler yüzme derslerine hemen başlayarak bu eşsiz deneyimden faydalanabilirsiniz!

Bebekleri ile birlikte daha kişisel bir ortamda yüzme dersleri tercih eden ebeveynler için özel ders imkanımız da bulunmaktadır. Bu şekilde size ve çocuğunuza, 30 dakika boyunca kesintisiz ilgi gösterilir.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvurusu

AQUA-TOTS ile tanışmanız için sizi ve çocuğunuzu ücretsiz deneme dersimize bekliyoruz. Ücretsiz deneme dersimize gelmek istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldurup bize iletmeniz yeterlidir. Yetkilimiz sizinle en kısa sürede deneme dersi randevünüz için sizinle iletişime geçecektir...

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
KAPAT * Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.