istanbul
ETİLER: (0212) 271 71 70
GÖKTÜRK: (0212) 322 40 00
entr

Neden Aqua-Tots?

Aqua-Tots yüzme eğitiminde liderdir. Yüzme dersleri, çocukluk çağının en önemli kısımlarından biridir. “Yaşam İçin Eğitim” bizlere yol gösteren felsefemizdir. Aqua-Tots Yüzme Okulları, çocuklara su güvenliğinin önemini öğretir ve hayat boyu sürecek yüzme sevgisini kazandırır. 1991’den itibaren, tüm dünyada tanınmış LFL (Learning for Life – Yaşam İçin Öğrenme) programımız, binlerce çocuğa güvenli bir şekilde yüzmeyi öğretmiştir. ABD Yüzme Okulları Birliği Yönetim Kurulunun aktif bir üyesi olarak sunduğumuz hizmetler ve yerel/bölgesel boğulma engelleme programları ile Aqua-Tots Yüzme Okulları, çocukların ve ailelerinin hayatlarında fark yaratmaya kendini adamıştır.

Neden Aqua-Tots Yüzme Okulları Tercih Edilmelidir?

Yılların tecrübesi, kapsamlı ders programları, aile ortamı ve en son teknolojiyle donatılmış tesisleri ile Aqua-Tots bir yüzme okulu olarak her şeye sahiptir.

Yüzme Eğitimi Deneyimi

1991’den itibaren, Aqua-Tots yüzme eğitiminde sektör lideridir. Uzmanlık alanlarımız, küçük gruplara yüzme eğitimi (4:1 oranında), kendi tesislerimizde özel ve yarı-özel yüzme dersleri ve havuz partileridir.

Ders Programı / Yüzme Eğitmeni Eğitimi

Aqua-Tots’da 25 yılı aşkın tecrübemiz kullanılarak çok kapsamlı bir yüzme eğitimi programı hazırlanmıştır. Aqua-Tots’un eğitim programı ile binlerce çocuk yüzmeyi öğrenip becerilerini geliştirmişlerdir.
Bir yüzme eğitmeni, Aqua-Tots’da bir pozisyona uygun olabilmek için en az iki yıllık bir eğitmenlik tecrübesine sahip olmalıdır. Adaylar 32 saatlik “Yaşam İçin Eğitim” eğitimimize katılmak ve zorlu Aqua-Tots WSI sınavını geçmek zorundadır.

Son Teknolojiye Sahip Yüzme Tesisleri

Aqua-Tots’da kendimizi, yüzme dersleri için eğlenceli ve emniyetli bir ortam yaratmaya adadık. Havuzlarımız çocuların ihtiyaçları için onlara maksimum güvenliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Havuzlarda derinlik 140 cm’dir, Aqua-Tots’a özel kulvar sistemi ve havuz içinde sabit çocuk platformları bulunmaktadır. Havuzlarımız her zaman çocuklar için en ideal derece olan 32°C sıcaklığında tutulur.

Yüzme Merkezi Zinciri

Aqua-Tots yüzme eğitimi sektöründe dünyada en fazla merkeze sahip zincirdir. Dünyadaki tüm Aqua-Tots’larda aynı sistem, aynı fiziksel şartlar ve aynı üstün hizmet kalitesi ile karşılaşmanız için herşey düşünülmüştür.
1991’den beri, en iyi şartlarda en iyi yüzme eğitimini vermeye kendini adayan Aqua-Tots “Yaşam İçin Eğitim” felsefesini ilke edinmiştir.
Aqua-Tots, yüzme eğitiminde dünya liderdir.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvurusu

AQUA-TOTS ile tanışmanız için sizi ve çocuğunuzu ücretsiz deneme dersimize bekliyoruz. Ücretsiz deneme dersimize gelmek istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldurup bize iletmeniz yeterlidir. Yetkilimiz sizinle en kısa sürede deneme dersi randevünüz için sizinle iletişime geçecektir...

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
KAPAT * Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.