istanbul
ETİLER: (0212) 271 71 70
GÖKTÜRK: (0212) 322 40 00
entr
Diğer fotoğraflarımız

Aqua-Tots Deneyimi

Aqua-Tots’da amacımız çocuklara suda güvenliği ve yüzmeyi öğretmek size ve ailenizi Aqua-Tots’da unutulmaz bir tecrübe yaratmaktır. 28 yıllık tecrübemiz ve tüm dünyaya yayılmış 90’dan fazla merkezimiz ile işimiz üstün ve istikrarlı kalitede yüzme dersleri verirken size ve çocuğunuza unutulmaz bir tecrübe yaşatmaktır. Kapımızdan girdiğinizden andan itibaren arkadaş canlısı, samimi, neşeli ve konforlu Aqua-Tots ortamını hisseder, işimize yaklaşışımızdaki profesyonelliğe tanık olursunuz.Havuzumuz

Aqua-Tots Türkiye yalnızca çocukların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış havuza sahip tek merkezdir. Havuzumuz çocukların ihtiyaçları için onlara maksimum güvenliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Havuzlarda derinlik 140 cm’dir, Aqua-Tots’a özel kulvar sistemi ve havuz içinde sabit çocuk platformları bulunmaktadır. Havuzlarımız her zaman çocuklar için en ideal derece olan 32°C sıcaklığında tutulur. Aqua-Tots’a özel kulvar sistemimiz tamamen çocuklara güvenlik hissini verbilmek ve su içindeki emniyetlerini sağlayabilmek için geliştirilmiştir. Eğitmenlerimiz hiçbir zaman çocuklardan bir kol boyundan daha uzakta durmazlar.

Diğer havuz resimlerimiz

Ebeveyn Bekleme Alanı

Dünyadaki tüm Aqua-Tots merkezlerinde ebeveyn bekleme alanı, ailelere çocuklarını en konforlu şekilde izleme imkanı sağlayabilmek için tasarlanmıştır. Aileler camla ayrılmış havuzda çocuklarını takip ederken, kahvelerini yudumlayabilir, ücretsiz Wi-Fi hizmetinden yararlanarak işlerini yapabilir diğer çocukları oyun alanında vakit geçirirken Cafe’mizin sunduğu lezzetlerin tadına bakabilirler.


Aqua-Tots nerede?
Merkezimizden diğer fotoğraflar

Aqua-Tots’un Kapsamlı Yüzme Eğitimi Programı

ABD Yüzme Okulları Birliği Yönetim Kurulunun aktif bir üyesi olan Aqua-Tots, çocuklara su güvenliğinin önemini öğretir ve hayat boyu sürecek yüzme sevgisini kazandırır. 1991’den itibaren, tüm dünyada tanınmış LFL (Learning for Life – Yaşam İçin Öğrenme) programımız, onbinlerce çocuğa güvenli bir şekilde yüzmeyi öğretmiştir. 28 yıllık tecrübesiyle Aqua-Tots 4 ay-14 yaş arası çocuklara sekiz farklı seviyede yüzme eğitimi sunmaktadır. Tüm seviyelerde eğitimlerimiz uzman Aqua-Tots Yüzme Eğitmenleri tarafından verilmektedir. Yüzme Eğitmenlerimizin hepsi tüm dünyada 90’dan fazla okulumuzda uygulanan ”Yüzme ve Su Güvenliği” eğitiminden geçip sertifika almış uzman sporculardır. Ayrıca hizmet standardımızı hep hedeflediğimiz yüksek seviyede tutabilmek için tüm eğitmenler verdikleri dersler sırasında en az haftada bir Aquatic Direktörümüz tarafından ders içinde öğrettikleri beceri sayısı, zamanlama, iletişim becerisi ve dersin etkinliği konularında değerlendirilirler. Aqua-Tots’da aileler çocuklarının etkin yüzme gelişimlerine fırsat veren yüksek hizmet standardımızı ve hedef odaklı yüzme eğitim sistemimizi her zaman takdir etmişlerdir.


Aqua-Tots Yüzme Seviyeleri hakkında detaylı bilgi

Mezunlarımız

Aqua-Tots’da hergün çocuklarımızın bir seviyeden diğerine başarı ile geçtiğini görme ayrıcalığına sahibiz...Bir üst seviyeye geçen tüm çocukların sevimli Super Star Swimmer Ollie ile fotografı çekilir ve başarıları için kendilerine kocaman bir sertifika verilir. Ayrıca uzmanlaştıkları her beceri sonrasında çocuklarımız eğitmenlerinden bir başarı ödülü alırlar.

Bazı Mezunlarımız...


Safety First, Fun Every Second

Biz Aqua-Tots’da kendimizi dünyanın en iyisi olmaya adadık. Her gün, herkese ve her derste en iyiyi vermek için çalışıyoruz. Eğer siz memnun değilseniz biz de değiliz. Dünya çapındaki başarımız ailelerle aramızda kurduğumuz güvene dayalı.

1991’de Beri Aqua-Tots’un Değerleri:

  1. 1. Birbirimizin güçlü yanlarını öne çıkarmak
  2. 2. Başkalarına kendimize davranılmasını istediğimiz şekilde davranmak
  3. 3. Eğitilebilir kişileri onurlandırmak;
  4. 4. Anlaşılmayı beklemeden önce diğerlerini anlamayı seçmek
  5. 5. İnsan ilişkilerini karlılığın üstünde tutmak
  6. 6. Alışılmışın dışında bir düşünce tarzı geliştirmek - statükonun dışına çıkmak
  7. 7. Toplum içinde Övmek, Yalnızken Düzeltmek.

Hizmet verdiğimiz ailelere yardım etmek ve fark yaratmak konusunda samimi ve istekliyiz!

Ücretsiz Deneme Dersi Başvurusu

AQUA-TOTS ile tanışmanız için sizi ve çocuğunuzu ücretsiz deneme dersimize bekliyoruz. Ücretsiz deneme dersimize gelmek istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldurup bize iletmeniz yeterlidir. Yetkilimiz sizinle en kısa sürede deneme dersi randevünüz için sizinle iletişime geçecektir...

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
KAPAT * Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.