istanbul
ETİLER: (0212) 271 71 70
GÖKTÜRK: (0212) 322 40 00
entr

Toddler Yüzme Dersleri


Yeni yürümeye başlayan çocuklar eğlenceli bir ortamda yüzmeyi daha kolay öğrenirler, bu nedenle Aqua-Tots’da kendimizi, yüzme dersleri için eğlenceli ve emniyetli bir ortam yaratmaya adadık. Havuzlarımız 32°C sıcaklığında ve 140 cm derinliğindedir. Bu koşullar, hem eğitmenlerimiz tarafından hem de çocuklar tarafından, öğrenme için en mükemmel ortam olarak değerlendirilmiştir. Uzman eğitmenlerimiz ve çocuklara uygun atmosferimiz ile çocuğunuzun yüzme deneyiminden aldığı keyif artırılır.

Çocuk yüzme dersleri hayat kurtarır. Aqua-Tots’da, çocuğunuzun ihtiyaçlarının ve konsantrasyon süresinin kısa olduğunun farkındayız. Bunun nedenle, odaklanma becerisini geliştirmesi ve öğrenmeye karşı istekli olması için çocuk yüzme derslerimizi kısa tutuyoruz. Ayrıca, çocuk yüzme derslerimizdeki öğrenci sayısını en fazla 3 ile sınırlayarak tüm öğrencilerin eşit miktarda ilgi görmesini sağlıyoruz.

Bu kadar küçük yaştaki çocuklarınızın yüzme derslerinin altından kalkıp kalkamayacağı konusunda endişelendiğiniz için, çekinceniz olabilir. Ancak rahat olabilirsiniz çünkü eğitmenlerimiz konularında iyi yetişmişlerdir ve çocuklara yüzme öğretmeyi çok severler. Çocuğunun daha kişisel bir ortamdan yüzme öğrenmesini tercih eden ebeveynler için özel derslerimiz de mevcuttur. Böylece, 30 dakika boyunca eğitmen tüm ilgisini çocuğunuza verir. Bunun yanı sıra, çocuğunun diğer çocuklara eğlenmesini ve bu deneyimi paylaşmasını tercih eden ebeveynler için grup yüzme derslerimiz idealdir!

Ücretsiz Deneme Dersi Başvurusu

AQUA-TOTS ile tanışmanız için sizi ve çocuğunuzu ücretsiz deneme dersimize bekliyoruz. Ücretsiz deneme dersimize gelmek istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldurup bize iletmeniz yeterlidir. Yetkilimiz sizinle en kısa sürede deneme dersi randevünüz için sizinle iletişime geçecektir...

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
KAPAT * Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.