istanbul
ETİLER: (0212) 271 71 70
GÖKTÜRK: (0212) 322 40 00
entr

Bebek Yüzme Dersi

Bebek yüzme dersi çocuğunuzun eğlenmesi ve bazı önemli gelişim becerilerini edinmesi için harika bir yoldur! Her yenidoğanın, su bebeği olma potansiyeli vardır ve bebek ne kadar erken su üstü ve su altı yüzmenin getirdiği özgürlüğü keşfederse, o kadar bağımsız ve rahat olacaktır. Doğdukları zaman bebeklerde, suyun altına girdiği anda epiglottisini (boğazda, trakea -soluk borusu- girişini koruyan kıkırdak) kapatma refleksi vardır ve uzman biri tarafından eğitilmezlerse bu yeteneklerini kaybederler. Bebek yüzme dersi, bebeklerin özsaygı, güven ve bağımsızlık duygusu içinde büyümelerine yardım eder. Ayrıca, bebek yüzme eğitiminde, bebekler nadiren kullandıkları kaslarını kullanmayı öğrenerek motor fonksiyonlarını, koordinasyonlarını ve dengelerini geliştirirler. Bebek yüzme dersleri, ebeveynler ve çocukları için suyun keyfini çıkarmanın en eğlenceli yoludur.

Bebekler için yüzme kursu sunan Aqua-Tots’da, 4 – 12 aylık bebeklere suya giriş/çıkış öğretilirken kabarcık çıkarma, su altına dalış, ayak çırpma ve su üstünde durma becerilerini geliştirmeleri sağlanmaktadır. 12 aylıktan büyük çocuklar ise yüzmeye hazırlık, nefes kontrolü, denge, su üstünde durma ve kayma tekniklerini öğreneceklerdir.

“Annem & Ben” bebek yüzme derslerimizin bu kadar beğenilmesinin en önemli sebebi, 32°C’de tutulan havuzlarımızın rahatlığında, bebeğinize ve size eşi bulunmaz bir bağ kurma imkanı sunmasıdır. Ebeveynler bebeği doğru pozisyonda tutma, suya giriş/çıkış, nefes kontrolü ve su üstünde durma gibi çeşitli temel ilkeleri öğrenirler. Eğitim süresince hem çok önemli olan su güvenlik tekniklerinin öğrenilmesinde ebeveyne ve bebeklere yol gösterilecek, hem de sosyalleşme ve eğlenme için harika bir ortam sağlanacaktır.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvurusu

AQUA-TOTS ile tanışmanız için sizi ve çocuğunuzu ücretsiz deneme dersimize bekliyoruz. Ücretsiz deneme dersimize gelmek istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldurup bize iletmeniz yeterlidir. Yetkilimiz sizinle en kısa sürede deneme dersi randevünüz için sizinle iletişime geçecektir...

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
KAPAT * Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.