istanbul
ETİLER: (0212) 271 71 70
GÖKTÜRK: (0212) 322 40 00
entr

Yüzme Dersleri

Çocuklar için yüzme dersi Aqua-Tots’un kuruluş amacıdır. Bugün hala Aqua-Tots İstanbul’da tüm yaştaki çocuklar için sıcak, doğal ve kendilerini içinde rahat hissedecekleri bir ortam yaratmaya özen gösteriyoruz. Aqua-Tots olarak bebekler, çocuklar, performans yüzücüleri ve engelli çocuklar için, dünya çapında 90 farklı merkezde yüzme dersleri sunuyoruz. Samimi ve öğrenmeye en elverişli ortamı yaratabilmek için gruplarımıza hicbir zaman 3’ten fazla çocuk alınmıyor. Aqua-Tots’un Yüzme Hizmetleri:

 • Küçük Gruplara Yüzme Dersleri

  Small Group Swim Lessons“Safety First Fun Every Second”… bizim Aqua-Tots sloganımızdır! Yani “Önce Güvenlik ama Ardından Hep Eğlence.” Çocuklarımızı çok seviyoruz ve bu nedenle de asla derslerimize gereğinden fazla öğrenci almıyoruz. Ebeveynler derslerde 3 çocuktan fazlasını göremezler. Bu şekilde her çocuk, kendisini daha iyi yüzücüler yapacak azami eğitimi ve geribildirimi alır. 25 yılı aşkın süredir, bebekler ve çocuklar için geliştirdiğimiz yüzme derslerimizi mükemmelleştirdik. Her yüzme seviyesi (1’den 8’e kadar Aqua-Tots Yüzme Seviyeleri) çocuklara uygunluğu açısından test edilmiş ve tecrübelerimize dayanılarak, olumlu fark yaratacağından emin olduğumuz şekilde tasarlanmıştır. Tüm seviyeler çocuğun bir sonraki aşamaya geçmeden öğrenmesi gereken 25-28 yüzme becerisi içerir. Çocuklar her seviyeyi tamamladıklarında, Başarı Ödülü ve Aqua-Tots Sertifikası ile mezun olur ve bir üst aşama eğitime geçerler.
  Learn More About Small Group Swim Lessons at our Aqua-Tots Istanbul location.

 • Özel Yüzme Dersleri

  Private Swim LessonsÇocuğunun yüzme becerilerini geliştirirken birebir ilgi arzulayan aileler için özel ve yarı özel yüzme dersleri sunuyoruz. Bu 30 dakikalık yüzme dersleri ile yüzme eğitmenlerimiz, dersleri çocuğun gelişim ve beceri kazanma hızına göre ayarlarken, daha ileri seviyede yüzmeyi öğrenmesi için teşvik ve motive eder.
  Learn More About Private Swim Lessons (pdf)

 • Kapalı Havuz Partileri

  Indoor Pool PartiesYılın her anında kutlama yapmanın ne kadar harika bir yolu! Yüzme okulumuzdaki personelimiz, davetiye, pasta, yemek, su oyunları ve hediye paketlerine kadar tüm detaylarla ilgilenirler. Siz arkanıza yaslanın ve bu güzel günün keyfini çıkarın. Randevu almak için Aqua-Tots’a baş vurun.
  Learn More About Indoor Pool Parties (pdf)

 • Yüzme Kulübü & Yüzme Takımı

  Swim Clubs and Swim TeamsYüzme Kulübü programlarımız, çocuğunuzun özgüvenini arttırırken yüzmede uzmanlaşmasını sağlayan mükemmel bir yoldur. Eğitmenlerimiz, her 4 stilde yüzme becerilerini geliştirmesine yardımcı olurken, isteyen yüzücülere de müsabakalara hazırlanma imkanı sunar. Yüzme Kulübümüz eğlenceli, rekabetçi olmayan bir ortam sunarken Yüzme Takımımız isteyen çocukları performans yüzücülüğüne doğru geliştirmeye ve müsabakalara hazırlamaya devam eder.
  Learn More About Swim Clubs and Swim Teams (pdf)

 • Performans Yüzme Eğitimi

  Competitive Trainingİleri seviye rekabetçi eğitim programımız, 4 stilde ustalaşmış çocukların becerilerini daha da geliştirmeleri için tasarlanmıştır.
  Learn More About Competitive Training (pdf)

Ücretsiz Deneme Dersi Başvurusu

AQUA-TOTS ile tanışmanız için sizi ve çocuğunuzu ücretsiz deneme dersimize bekliyoruz. Ücretsiz deneme dersimize gelmek istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldurup bize iletmeniz yeterlidir. Yetkilimiz sizinle en kısa sürede deneme dersi randevünüz için sizinle iletişime geçecektir...

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
KAPAT * Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.